Danışan Yorumları

15 Yorum yazıldı

Hakan E.

Sebebsiz ortaya çıkan titreme, istemsiz hareketler ve kasılmalarla için muayene ve tetkikler yaptırmama rağmen fiziksel bir rahatsızlık tespit edilemedi ve hiçbir teşhis konulmadı.Doktorlar tarafından psikolojik olabileceğini söylediler. Google reklamlarıyla karşıma çıkan ve evime yakın olduğunu gördüğüm Psikolog Özgül hanımı arayarak randevu aldım ve görüşmeye gittim. Sorunlarımı anlattığımda; bana bazı sorular sordu ve görüşmemizde bana anksiyetenin bu titreme ve istemsiz hareketlere sebep olabileceğini söyledi. Bu titreme ve ani kasılmalarla bahsettiği anksiyete ile kafamda bir bağ kuramadım.Fakat hem içimi rahatlatıp acaba sorusunun kalmaması için hemde Özgül hanımın terapi seansındaki bilgili hali ve yönlendirmeleri sayesinde kendime bir kaç seans daha şans verdim. Üçüncü seansımız sonrasında; benzer durumlarda yaşadığım kasılma ve titremelerim şiddeti ve süresinin azaldığını fark ettim. Seanslara devam ettiğimde sıkıntı yaşadığım başka konularda da çözüme ulaştığımı ,hayattan zevk almaya ve özgüven duymaya başladığımı hissettim ve tarifsiz şekilde çok mutlu oldum. Özgül hanımın profesyonelliği, size verdiği güven, sorunlara en hızlı ve sağlıklı şekilde çözüme ulaştırması, gösterdiği hassasiyet, samimi yaklaşımı, mesleğine olan hakimiyetine saygı duydum. Sizinde ihtiyacınız varsa hiç düşünmeyin ve boşuna zaman kaybetmeyin ,kesinlikle tavsiye ederim.Ve ona buradan çok teşekkür ediyorum.

05-06-2020

Bülent Y.

Panik atak ve tüy fobim yüzünden çektiğim sıkıntılarımdan, Psikolog Özgül hanımın uyguladığı terapi teknikleri ile kurtuldum.Ona teşekkür ederim.Her türlü fobisi yada panik atağı olan kişilerede randevu alıp görüşmeleri tavsiye ederim.

09-01-2020

Şule E.

Fiziksel bazı sıkıntılarımdan dolayı ,psikologlara düzenli gidemediğim için online terapi seçeneği bana uygun geldi. Bu tercihimde, Psikolog Özgül hanımı seçmemde benim için tam isabet olmuş. Çevremdekiler bendeki olumlu değişikliklerin olduğunu söylemeleri ,kendimi daha rahat hissetmeye başlamam özgüvenimi artırdı.Özgül hanıma içtenlikle teşekkür ediyorum.

26-06-2019

Aylin T.

Yaklaşık 7 aydır özgül hanımın uyguladığı psikoterapi teknikleri ve yaklaşımları sayesinde, çevremle olan uyumsuz davranış bozukluklarımın üstesinden gelmemde çok büyük yol aldım.Bu konuda kendisine çok teşekkür ediyorum.

28-02-2019

Osman A.

Psikoterapi seansları ile ciddi sorun hale gelen bazı özel takıntılarımdan kurtulmamı sağlayan psikoloğum Özgül hanımı herkeze öneririm.

26-02-2019

Yorum Yazabilirsiniz.